• ŠKOLA
    V
    POHYBU


Prázdniny ve ŠD – příměstský tábor

 

Vážení rodiče, milé děti,

vzhledem k tomu, že školní družina je nyní nuceně zavřená, nabízíme vám možnost docházet do družiny o prázdninách (platí i pro žáky, kteří běžně do družiny nechodí). Jelikož nikdo neví, jaká pravidla budou v létě, máme připravenou tuto variantu a pevně věříme, že se uskuteční. Ani rekonstrukce školy není překážkou.

 

V červenci proběhnou čtyři táborové týdny – čtyři turnusy, na které můžete děti předběžně přihlásit:

 

7.-10.7., 13.-17.7., 20.-24.7., 27.-31.7.

 

Rodiče tuto informaci spolu s přihláškou obdrželi na email. Mohlo se však stát, že k vám nedorazil (možná řádil emailový šotek). Pokud máte o tábor zájem, ozvěte se nám!

 

Vždy od 8:00 do 15 - 16 hodin (podle zájmu rodičů). Strava bude zajištěna ve školní jídelně (svačinky, oběd).

 

Každý týden bude pod vedením jiného týmu vychovatelek a asistentek pedagoga. Na jednom turnusu bude skupinka do 30 dětí. Program pro malé a velké děti bude částečně oddělený. Program bude probíhat ve škole a v okolí Zátoru, s výlety vlakem, tábořením, tvořením, sportováním...

 

Předběžná cena: 445,- Kč za stravné (tj. plná cena za obědy 67,- Kč/den + běžná cena za dvě svačinky 22,-Kč/den ), + případné kapesné na zmrzlinu apod.

 

Nyní vám nabízíme rezervaci termínu. S otázkami se obracejte na: Ivanu Kmínkovou, email: ivana.kminkova@zszator.com, tel. 733 50 96 93.

 

Těšíme se na shledanou! Kolektiv vychovatelek ŠD

 

 

22

UČITELŮ

228

ŽÁKŮ

21

PŘEDMĚTŮ

21

KROUŽKŮ