AKTUÁLNĚ

- Zápis do 1. třídy

 

Ve škole bude probíhat zápis do 1.tříd ve dnech:

 

3.4. od 14:00-17:00 hod.
4.4. od 14:00-16:00 hod 

- Slavnostní vernisáž

 

Vážení rodiče,
Dne 13. března se uskuteční v sále KD Zátor slavnostní vernisáž výstavy "SVĚT OČIMA DĚTÍ", kterou pořádá MŠ Zátor. Výstava potrvá do 22. března.
 

 

 

- Aplikace Mobilní rozhlas

 

Vážení rodiče,
mateřská škola ve spolupráci s obcí Zátor Vám přináší možnost se přihlásit k odběru novinek z dění v MŠ prostřednictvím mobilní aplikace „Mobilní rozhlas “. Tato služba vám umožní ZDARMA dostávat aktuální informace přímo do vašeho telefonu. Tím se zlepší komunikace mezi Vámi a MŠ a zároveň nám pomůže zefektivnit celou naši práci s dětmi.

Skupina „MŠ Zátor“ bude v aplikaci uvedena jako uzavřená skupina, do které mohou mít přístup pouze zákonní zástupci dítěte a dále osoby, které jsou uvedeny v evidenčním listu dítěte jako osoby zmocněné k vyzvedávání z MŠ. 
Přihlášku si vyzvedněte v MŠ.


Jak to funguje?
 

 

1. Stáhněte si aplikaci na adrese mobilnirozhlas.cz/mobilni-aplikace/
2. Registrujte se k odběru informací z obce Zátor.
3. Vyplňte přihlášku
4. Získáte přístup do skupiny „MŠ Zátor“.


Užívejte si možnost být včas informováni o aktuálním dění, plánovaných akcích, jídelníčku, změnách termínů, nemocech a jiných událostech souvisejících s životem školky. Chcete-li se stát součástí i širší občanské infrastruktury a dostávat zprávy také z dění v obci, můžete si o tuto službu v aplikaci požádat.

 

Těšíme se na spolupráci v online světě!

 

MŠ Zátor

 

 

 

 

22

UČITELŮ

228

ŽÁKŮ

21

PŘEDMĚTŮ

21

KROUŽKŮ